Fashion world rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fashion world rpg


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» Нашите приятели
Фото студио I_icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 9:44 pm by Катрин Харт

» Фото студио
Фото студио I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 12:34 pm by Брук Дейвис

» Оцени аватара на предишния
Фото студио I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 9:53 pm by Анна Евънс

» Търся си най-добри приятели
Фото студио I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:38 pm by Брук Дейвис

» Търся си съквартирант
Фото студио I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:36 pm by Брук Дейвис

» Brittany's creations. [:
Фото студио I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:32 pm by Брук Дейвис

» Как да направим форума по-известен?
Фото студио I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:18 pm by Брук Дейвис

» Кой от двата героя?
Фото студио I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 11:00 am by Брук Дейвис

» Какво слушаш в момента?
Фото студио I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 10:59 am by Брук Дейвис

Top posters
Брук Дейвис
Фото студио I_vote_lcapФото студио I_voting_barФото студио I_vote_rcap 
Катрин Харт
Фото студио I_vote_lcapФото студио I_voting_barФото студио I_vote_rcap 
Британи
Фото студио I_vote_lcapФото студио I_voting_barФото студио I_vote_rcap 
Анна Евънс
Фото студио I_vote_lcapФото студио I_voting_barФото студио I_vote_rcap 
Изабел Де Ла Рукс
Фото студио I_vote_lcapФото студио I_voting_barФото студио I_vote_rcap 
Кристин Колинс
Фото студио I_vote_lcapФото студио I_voting_barФото студио I_vote_rcap 
Каролин Дъст
Фото студио I_vote_lcapФото студио I_voting_barФото студио I_vote_rcap 
Poll

 

 Фото студио

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:52 pm

Фото студио Photo_studio
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:13 pm

Беше сутрин. Пристигнах до работа успешно и се запътих към фото студиото, колежка ми се обади, че са ме търсили, сигурно за нови снимки за някое списание, за какво друго може.
Студиото вече бе оживено, всички се разхождаха насам-натам. Един говори по телефон, друг снима, приготвят се модели... Като всеки един ден. В дъното зърнах една непозната девойка, може би беше нов модел, тъкмо реших да отида да се запознаем, но ме прекъснаха.
- Тази госпожица ви чака. - каза ми един колега.
- Добре, Бил. Отивам при нея. - отвърнах аз и се запътих към същото момиче, за което си мислех.
Върнете се в началото Go down
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeНед Авг 28, 2011 9:32 pm

Днес бяха първите снимки на новата колекция и реших да присъствам на тях,за да давам насоки на момичетата.
Още с влизането си в студиото видях едно от момичетата,които ми трябваха,но реших да я оставя да я въведът.Щот тя се приближи към мен се усмихнах.
-Здравей.Аз съм Катрин с няколко думи шефката.До сега не сме се виждали,защото предимно си работила само с фотографите ми,но днес е по-различно.Сама ще те въведа във всичко,защото искам тази колекция да е изпипана.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:25 am

Запознахме се. Бях малко учудена, че не познамам шефката си, както тя се представи. Хубавото беше, че щях да участвам в някаква суперска колекцияяя!!! Йееей!!!
- Здравей шефке! Аз съм Брук, приятно ми е. - казах и се засмях. - Нямам търпение да ме въведеш в нещата. Ще бъде страхотно сигурно, много се вълнувам! - допълних. След минута мълчание отново заговорих: - Не ми обръщай внивание на глупостите, аз съм си такава, винаги нетърпелива и вълнуваща се от предстоящите неща! - отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 12:24 pm

-Приятно ми е Брук.
Усмихнах се леко сдържано.
-Не се и учудвам.Чух,че се говори,че си една от най-добрите модели.Сега ще се уверя в това на живо.
Първоначално винаги се държах на леко разстояние от моделите,но ако успееха да спечелят симпатиите ми и възхищението ми...е това беше перфектният шанс за тях да се развиват нагоре.
Отидох до един от фотографите.
-Започваме след малко.Само да отведа Брук и да й покажа роклите.
След това се обърнах към нея.
-Да знаеш,тази фотосесия ще се съсредоточи върху вечерните тоалети,за това дрехите са предимно рокли.Хайде,ела,ще ти ги покажа.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeВто Авг 30, 2011 6:27 pm

Запознаването мина добре. Катрин ме заведе да видя тоалетите, с които ще се снимам. Бяха божествени! Колко много обичаш роклите и то точно вечерните. Нямаше да я разочаровам, фотосесията щеше да е перфекна, щом Брук Дейвис ще им бъде модел. Усмихнах се самодоволно и казах:
- Роклите са невероятнииииии!!! Ако знаеш, колко много обичам вечерните тоалети, особено рокли! Фотосесията ти ще е върха, обещавам ти.
Отново се усмихвах самодоволно от речта си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 6:39 am

-Радвам се.Е оставам те на гримьорите,ще се видим след малко.
Казах аз и излязох от стаята.Отидох зад камерите и огледах всеки детайл,дадох насоки за това как да бъде светлината от прожекторите и т.н. и доволна седнах на един от столовете.
Към мен се приближи един от гримьорите.
-Готова е.
Кимнах леко.
-Тогава да започваме и да се надяваме,че не съм сгрешила в избора си.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 9:34 am

Гримьорите ме приготвяха за снимките, докато Кат даваше насоки на фотографите. След като приключиха, аз се запътих към нея. По лицето й личеше, че беше доволна от избора си. Леле, колко се вълнувах вътрешно... Преди да застана пред фотографите й казах:
- Понякога съм много луда от вълнение, да не се учудваш.
Засмях се лекичко и се качих на подиума. Моментът на снимките настъпи!
Върнете се в началото Go down
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:28 pm

-На всеки се случва.
Усмихнах й се топло аз и кръстосах краката си.Дадох знак с глава на фотографа,за да започват.
Честно казано не знам след колко часа свършихме.Доста корекции от моя страна,доста спирания,но все пак резултата си струваше.Накрая главата ми сякаш щеше да избухне.
-Браво,Брук!Заслужи си доверието ми.
Усмихнах й се мило.
-Със сигурност ще си едно от лицата които ще стъпят на големия подиум.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:18 pm

Беше доста уморително. Не знам точно колко часа, но доста ме поснимаха, накрая се замаях от всички тези светкавици, но си струваше! Шефката бе доволна от мен и ме хареса! Това беше най-важното! Супер бях щастлива, направо на седмото небе!
- Ау, не мога да повярвам! Благодаря, благодаря, благодаря, госпожице Харт! Обещах, че няма да се проваля и ето, че не го направих. Много съм щастлива, че ще се изкача нагоре.
Върнете се в началото Go down
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeСря Авг 31, 2011 8:04 pm

Усмихнах се доволно.
-По-спокойно,ще ми благодариш още много дни.Хайде,преоблечи се и ще поговорим относно модната линия.
Казах аз и отидох при фотографа,за да разгледам всички снимки,докато тя стане готова.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:15 am

След като благодарих поне хиляда пъти на Катрин, отидох да се преоблека и оправя. После отново се върнах в студиото, защото Кат искаше да говорим за модната линия.
- Готова съм, може да започваме разговора, ако не си заета с нещо друго. - казах й и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 1:46 pm

Кимнах.
-Да.Мисля да е нещо,което до сега не сме правили.Нещо,което да грабне публиката още с първия модел.С останалите дизайнери работим доста усърдно и доста се критикуваме един друг,но мисля,че ще излезе нещо наистина невероятно.
Усмихнах се леко доволно.
-Исках да обсъдя с някой име за модната колекция,но не намерих подходящ.До сега.Имаш ли някакви идеи?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 7:01 pm

Запознахме разговора по модната линия. Обсъждахме доста неща, докато накрая Катрин ме попита дали имам идея за име на линията.
- Ами, в момента главата ми не може да роди нищо. Трябва да помисля по-усърдно. Но може да е нещо от сорта на "Колекцията на Катрин", "Вечерна забава", Вечерните тоалети на Харк Колекшън". Просто не знам кое би ти харесало, можеш за ми дадеш някакви насоки.
Усмихнах се мило и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Харт
Admin
Катрин Харт


Брой мнения : 31
Join date : 02.08.2011
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя: Катрин не е от добрите момичета.Повече й отива да е от лошата страна на нещата.Все пак с най-близките си хора тя е много мила.Всеотдайна е в работата си и разбира от нея.След като родителите й оставят цялата модна компания на нея,тя стотици пъти я извежда на върха.

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 6:02 am

Смръщих вежди,когато каза някакви имена.
-Не,трябва да е нещо оригинално,а не близо до ума.
Скръстих ръцете си пред гърдите ми.
-Нещо като "Надежда за бъдещето".Нещо подобно.
Кимнах доволна от просветлението си.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Брук Дейвис
Модел
Брук Дейвис


Брой мнения : 39
Join date : 27.08.2011
Age : 26
Местожителство : Лос Анджелис

Роул Плей
Най-важното за героя:

Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 12:34 pm

Мисля, че не остана доволна от имената, не знам дори дали ги чу, но мен не ме бива много, много в измислянето на такива неща.
- Ами, "Надежда за света" ? Съжалявам, ако не ти харесва нищо от това, което измислих, но не ме бива много.
Погледнах я мило и невинно, за да видя какво ще каже за новото предложение за име.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фото студио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото студио   Фото студио I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фото студио
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fashion world rpg :: Лос Анджелис :: "Hart Collection"-
Идете на: